Hakkımızda

Hikayemiz

Zengin renk seçenekleri ve çeşitleri ile çorap ve kıyafetleri son teknoloji makinalarımızda üretmekteyiz. Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen kurucularımızın hikayesi otuz yıl öncesine dayanmaktadır. Ayda 3.000.000 çift üretim kapasitesi ile kadın, erkek, çocuk ve bebe çorap ve giysilerinde üretici ve ihracatçı bir firmadır. En son teknolojiyi ve tam donanımlı kapasiteyi en iyi şekilde sunmak, müşterilerin isteklerini yerine getirmek, moda ve modelleri düzenli olarak takip etmek en önemli prensibimizdir. Üretim, paketleme, burun dikim ile bütünleşik, ihracat standartlarına uygun verimli hizmet sunmaktayız. , depo ve yönetim departmanları. Her zaman “yerli ve kaliteli ürün” ilkesiyle hizmet vermeyi ve üretime başladığımız ilk günden itibaren yolculuğumuzu her zaman tercüme etmeyi başardık. Çocuk, bay ve bayan çorap üretimi, her zaman dinamik ve yenilikçi olmaya açık olmamızı sağlayan, üretimin her aşamasında işini iyi yapmanın heyecanını taşıyan profesyonel bir ekip işidir.

Sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz…

İlkelerimiz

Müşterilerimize en kaliteli ve en kısa sürede müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermek, Kaynak kullanımına özen göstermek; Doğal hayatı ve ekolojik değerleri korumak, İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda eğitimler vermek ve sürekli gelişmeyi sağlamak, Çalışanlarımızın sosyal ve kültürel gelişimlerini desteklerken, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Prensibi ile hareket ederek özellikle yurt dışında konumumuzu güçlendirmektir. sürekli gelişimin

Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, insan sağlığına önem veren yeni ürünler geliştirmek ve yakın gelecekte kendi alanında öncü bir firma olmak.Açık, yenilikçi ve özel çoraplar geliştiren bir firma olmak. çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamaktır.